| AAlinaaa a întrebat:

Astazi mi s-a intamplat ceva ciudat.Eram cu prietena mea cea mai buna afara, si deodata mi-a venit sa plang, Si nu vroiam, nu plangeam intentionat, plangeam pur si simplu. Oare de ce? In timp ce plangeam radeam.Cine imi poate explica ce s-a intamplat cu mine?big grin

3 răspunsuri:
| CoCoMona a răspuns:

Cineva mi-a povestit despre o situatie asemanatoare - starea ei se datora schimbarilor hormonale - lua de ceva timp anticonceptionale deoarece avea anumite probleme de sanatate.

| AAlinaaa explică (pentru CoCoMona):

A nu..nu am luat anticonceptionale. Pur si simplu deodata incepusem sa plang.

| CoCoMona a răspuns (pentru AAlinaaa):

happy... poate fi tot ceva hormonal...acum e greu sa ma pronunt, daca nu analizez, spre exemplu, starea ta din ultimele zilehappy