| Dr3yga20 a întrebat:

Poate parea ciudata intrebarea dar ce anume inseamna "o arzi cu parul in ochi", vad cai folosita des de idioti si eram curios...

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O arzi cu parul in ochi = Faci misto, rostesti o aberatie pe care tu chiar ai pretentia sa o si cred, imi jignesti inteligenta.

| edit28 a răspuns:

Nu stiu daca vrei sa pacalesti lumea sa iti raspunda la intrebare si sa ii faci idioti dupa, dar banuiesc ca inseamna ceva gen "crezi ca te descurci dar de fapt n-ai habar".

| Dr3yga20 explică (pentru edit28):

Nu incerc sa pacalesc pe nimeni chiar eram curios happy

| Razorsharp a răspuns:

Poate insemna mai multe lucruri:
1. te comporti misterios;
2. te comporti superior celui ce ti-a zis.
Asta depinde de cine si cum a pus tonul si in functie de situatie se mai pot gasi semnificatii.

| Victor_Vasile_1995 a răspuns:

Inseamna ca esti un emo-lau:distrus, ai uitat de foarfeca si piaptan, tunde-te Yanis.