| AdeElLl a întrebat:

Poate sa imi intre in calculator?
O nesimtita de pe stardoll ma inervat si am injurat-o si a zis ca a intrat in calc meu si la poze si ca ma pune pe youtube si nici macar nu o cunosc poate?

Urgent vreau sa stiu

7 răspunsuri:
| pissyaly a răspuns:

Eu cred ca minte.Numai hackerii foarte destepti pot si aceia nu au treaba decat cu calculatoarele vedetelor.Deci nu iti face griji.

| dadaddadadda a răspuns:

Faza e ca oricine poate intra pe orice pc cu un program de key loger dar asta se intampla in felu urmator : cand vb cu cineva pe mess si iti da o fotografie, melodie, doc etc si u acepti atuncea va intra in pc vostu si vi se afla si parola de mess asa nu are cine sa intre big grin

| AdeElLl explică (pentru dadaddadadda):

Deejaysika mi-ai mai raspuns la intrebare cu caut prieten si ai zis ca si u cauti...
cam ce varsta ai

| dadaddadadda a răspuns (pentru AdeElLl):

13 dar prieteni imi zic ca am 16-17 u?

| Cristan95 a răspuns:

Esti cam credula la faza asta! adica daca esti desteapta si downloadezi totul de la o sursa sigura nu patesti nimic ma intreb oare ce ziceai daca iti spunea ca are cheile de la apartamentul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu are id tau de mess nu are cum. Daca il are, nu cred eu ca e asa desteaptawinking si stai linistita ca nu te pune nimeni pe you tube.Success.