| Trixy65 a întrebat:

Acuma 2 luni am facut un video in care erau 3 poze cu ce va fi intr-un joc nou care s-a lansat luna trecuta. 2 dintre poze s-au dovedit false. Nu stiu de ce dar lumea ma face cu**a si tampita, si zicea una (nu o cunosc dar I-am sters comentariul) ca sunt o nesimtita cu totii pentru ca am pus video-ul si ca ma raporteaza pana trebuie sa platesc. Am intrat pe contul meu de Youtube si spunea ca conrrul e in stare buna. De ce credeti ca ma injura lumea? Spuneti-mi daca vreti sa va dau link cu videoul.

12 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Eu zic sa nu mai fii suparata pentru niste comentarii aiurea si ca sa iti mai treaca supararea iti recomand (mai ales refrenul )
https://www.youtube.com/watch?v=nj1fwTkBL8Q

| Trixy65 explică (pentru matrix100):

Mersi (ced)! Ce sa le faci prostilor?

| Sn4k3 a răspuns:

Nu inteleg de ce te injura. Infine, nu-i baga in seama. Bafta!

| Zaygon a răspuns:

Daca si asa sunt false pozele, sterge clipul.

| Sony44872 a răspuns:

Aia sunt prosti...eu mam abonat la canalul tau si ți-am dat like la video...si comment

| Trixy65 explică (pentru Sony44872):

Care e canalul tau?

| Sony44872 a răspuns (pentru Trixy65):

TheSony FNaF happy

| Sony44872 a răspuns (pentru Trixy65):

Dap

| Trixy65 explică (pentru Sony44872):

Am dat subscribe :3. Eu lucrez la o banda desenata FNaF (mai multe detalii daca vtrei iti zic oe YouTube).