| CravataAlbastra a întrebat:

Pot afla unde lucreaza o persoana daca intru pe site-ul primariei localitatii de unde are domiciliu?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Donsavas a răspuns:

Doar un detectiv poate afla daca o urmărește.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nici o institutie nu publica numele angajatilor, doarece tine de confindentalitate. Gasesti numai functiile, acolo unde sunt date spre publicare.

| CravataAlbastra explică (pentru CodrutElian1990):

Stiu ca nicio institutie nu publica date despre angajati, ma interesa doar unde lucreaza, la ce firma, functie. vreau sa dau de aceasta pers "inopinant". Stiu doar in ce localitate sta.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Online sau telefonic nu cred ca o sa-ti dea cineva relatii.

Răspuns utilizator avertizat