| anoniima a întrebat:

Pot sa folosesc crema de corp si pe fata? sa ma dau inainte sa ma machiez?batting eyelashes ca am citit intr-o revista ca trebuie sa te dai cu crema de fata inainte de a te machia pentru a avea un machiaj de lunga durata.Multumesc mult:*

2 răspunsuri:
| Ayna a răspuns:

Sunt creme speciale pentru aplicarea machiajului.Si nu sunt atit de scumpe.Preturile sunt accesibile!
Dar daca iti trebuie pentru astazi seara, poti incerca si cu crema de corp.Nu cred sa fie o problema.Tot crema e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc sa te dai cu crema de corp mai bine iti iei o crema de fata sau si mai bine o baza de machiaj.eu am una de la THE BODY SHOP si este ff buna si accesibila. sper sa. tsi fi fost de ajutor:*.