| heise a întrebat:

Pot sa va intreb ceva? Credeti ca daca luptati pentru visul vostru (chiar daca ar fi imposibil), dar mai mereu cineva te impiedica din "calea" lui se poate sa-l duci pana la bun-sfarsit?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pai depinde de fortele tale proprii. Daca vrei ceva in viata cu adevarat, ai un vis pe care vrei sa ti-l implinesti, aicea nu mai conteaza ce este in jur.Conteaza initiativa de a face.Deci in prim plan iti pui in gand treaba asta " Deci ma, sunt om si vreau ceva in viata, asa ca nu ma mai gandesc la ce este in jur. Vreau ceva, drept inainte". Si. nu te lasa descurajat/a de altii cand iti spun ca nu este posibil. In viata orice este posibil, dar necesita timp si nervi de otel. Ceao.

2 răspunsuri:
| heise explică:

@mdany, mi-a placut raspunsul dat, funda iti apartine.
Va multumesc ca v-ati facut timp sa treceti p'acilea. happy

| KatJolie a răspuns:

Evident. daca intr.adevar imi doresc e si cazul sa fac orice pentru a obtine.