| fgzsjhgug a întrebat:

Spuneti-mi si mie care sunt cele mai amuzante lucruri/intrebaripe care le-ati spus unor profesori. Cea/cele mai amuzanta/amuzante poveste/povesti primesc fundaaaaaaaaa:X

3 răspunsuri:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Eu jucam poker cu niste colegi si a inceput profa sa comenteze. Eu i-am oferit 2 carti si am intrebat-o "vreti sa jucati poker cu noi?" si a zis ca da rolling on the floor.

| aurelian12 a răspuns:

Iti zic ceva ce am intrebat-o eu pe profa mea de franceza sper sa te ajute laughing "Ce inseamna Notra pul a votra cur?" bine nu stiu cum se scrie asta in franceza dar asa se pronunta cum tiam scris eu

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns (pentru aurelian12):

Se scrie "notre poulle en votre court" si inseamna "gaina noastra in curtea voastra''.