| Tofix a întrebat:

Practic handbal de 7 ani si imi place foarte mult :X Am 14 ani si parinti ma tot intreaba daca este ceva serios cu handbalul gen sa devin handbalista adevaratabig grin ( eu joc destul de bine pentru varsta mea) dar problema este ca in caz ca nu ajung o mare handbalista nu as vrea sa devin o antrenoare pe un salariu super mic. Apropo nici scoala nu am neglijat-o. Ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Ana98 a răspuns:

Pe ce post jociraised eyebrows?

| Tofix explică:

Inter

| MihaelaM a răspuns:

Daca te tii de scoala nu ai de ce sa iti faci griji dar nu te baza numai pe handbal. O accidentare iti poate termina cariera inainte sa o incepi oricat ai fi de buna si atunci nu o sa ai nici handbalul si nici scoala daca nu te tii de ea!