| Minty a întrebat:

Preferati sa va petreceti serile in cluburi sau acasa?
Eu sunt genul de persoana care mai degraba si-ar petrece seara citind, cantand la pian sau uitandu-ma la un film bun cu familia.

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Hmm, nu conteaza neaparat, important este sa fiu alaturi de persoanele care ma fac sa rad, sa ma simt bine... degeaba stau acasa daca ma plictisesc, sunt singura si n-am ce face, nu?

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Sunt genul de persoana care daca i-ar permite bugetul s-ar duce zilnic la club si ar petrece pana dimineata. laughing
Dar in pasele proaste ar sta acasa si ar citi o carte, uitandu-se la un film, jucand carti.
De cele mai multe ori sunt a doua varianta. Linistita si stau mai mereu pe-acasa. Nici nu prea ies cu prietenii. happy

| coddy24 a răspuns:

Buna. Pai depinde de fiecare persoana in parte, de exemplu si eu am momente cand nu as iesi din casa pentru a merge in cluburi pentru ca sunt ori saturat de ele ori pur si simplu nu am chef. de multe ori in cluburi nu`i cine stie ce distractie fara anturaj dar daca ai anturajul potrivit have fun happy

| licutza_1435 a răspuns:

Eu la fel... mai bine stau cu familia. sau pur si simplu ies la o plimbare in parca cu prietenul. Poate privesck niste filme interesante cu prietenele mele. Sau pur si simplu Dorm. Decit sa ies prin kluburi...happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt genu de persoana care si-ar petrece timpul cu fetele chiar si pina dimineata