| Uitdetine5 a întrebat:

Salut,am prieten si tin foarte mult la el,eu nu sunt genul de persoana sa ies la plimbari seara,cit eu stau acasa ma tem ca isi petrece timpul cu fosta lui(care imi scrie mesaje ca sa am grija de el),el imi spunea ca nu face nimic ci doar se plimba cu prietenii, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Blondina12 a răspuns:

Hey,daca spui ca ti la el ar fi cazul sa faci si tu niste schimbari, de exemplu poti sa iesi si tu sa te plimbi impreuna cu gasca lui, tu in momentul asta ai nevoie sa consolidezi oarecum relatita cu el si asta o poti face doar petrecand timp cu el, daca o sa te simta aproape vei vedea ca in timp el se o sa se apropie mai mult de tine si dupa ce o sa vada asta si fosta lui o sa isi vada de treaba, ea acum isi permite chestile astea pentru ca realatia voastra nu este destul de sudata.

Te pup kiss

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Sa ai încredere în el. Daca e să iasă cu vreo fata, nu neapărat cu fosta. Se va vedea in timp. Este o vorba, se întâlnește munte cu munte, dar om cu om.