| Mazzenine a întrebat:

Preferi sa iubesti in secret si sa suferi, decat sa urasti orice existenta in Univers?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Prefer să n-am sentimente... dar de-aș putea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu iubesc în secret thinking

| Andeuta a răspuns:

Cred ca as alege prima varianta, de ce sa dai vina pe orice exista in univers daca dragostea nu iti e impartasita? Suferi o zi, o saptamana, o luna, dar nu o viata!

| sofstatics a răspuns:

Nu am de ce sa iubesc in secret, nu imi place sa tin sentimentele in mine, si sa urasc orice exista in Univers, nu e o varianta, ce mi-a facut cutarescu sau cutareasca sau cutarila, sa il urasc?
Nu pot alege nici o intrebare.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Prima varianta

| Chrischan a răspuns:

Ce e cu intrebarea asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Chrischan):

Se da mare in apa mica dar pana la urma o sa se inece oh go on

| Mazzenine explică (pentru anonim_4396):

In locul tau as tace din gura xD, te cam bagi singur in seama.

| Mazzenine explică (pentru Chrischan):

Ce e cu raspunsul asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mazzenine):

Partz!