| Anonimptk a întrebat:

Prietena mea a spus ca nu mai poate continua prietenia așa ca imi da block peste tot, dupa cateva zile m-a deblocat si imi da mesaj, am vorbit cu ea. Dupa vreo 2 zile m-a sunat si a zis ca imi mai da o șansă sa ma schimb si ca ma iubește ca prieten si nu poate sa renunte la mine, ce ar trebui sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Ar trebui sa intelegi ca nu esti carpa nimanui sa te arunce si sa te ridice de pe jos cand are chef. Ai si tu putina demnitate in tine macar. Bine, acum nu stiu ce ai facut ca sa te trateze asa. Poate esti o javra si meriti tratamentul asta sau poate nu-l meriti si n-ar trebui sa-i permiti. Doar tu stii.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar trebui sa intelegi ca nu asa se poarta prietenii.

| Andreeush a răspuns:

Asta înseamnă că nu știe ce vrea.

| pixeltinker a răspuns:

Ca nu vrea sa te piardă