| AnyAnutza a întrebat:

Prietena mea are nevoie s'o ajutati cu ceva, e in a 8 a si clasa ei la sfarsitul anului dupa cum stiti se face aceea festivitate in care elevii trebuie sa le multumeasca profesorilor sa faca discursuri iar cls ei cred ca e cam penibil dupa parerea lor. Intrebarea mea esti ce ar putea face in locul acestor discursuri nu stiu ce ar putea sa faca la festivitatea aceasta. Ms. Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Noi la sfarsitul anului am facut 2 powerpoint-uri.
Unul a fost cu poze, amintiri din 5-8 si al doilea a fost gen catalog, sau carte de vizita (pe unu poza elevului si nume si pe al doilea cateva randuri pentru fiecare, compuse cu ajutorul dnei diriginte)
A fost bestiallove struck Toti am plans cand am vazut powerpointurile, fiind realizate de 2 colege (o adevarata surpriza). Apoi am facut poze si am papat prajiturele si am baut sucuri.
PS: Am oferit cate o floare fiecarui profesor, o mica atentie, si un fluturas cu numele tuturor elevilor si profesorilor si cateva randuri tot scrise de dna diriginta

4 răspunsuri:
| AsiSoyYo a răspuns:

Pai ar putea face o petrecere. E cel mai fain :d

| AnyAnutza explică:

Nu prea se intelege intrebarea ca am scris'o in graba : deci intrebarea era : ce ar putea face sa inlocuiasca acele discursuri? ce ar putea face ca profesorii ca fie surprinsi?

| AnyAnutza explică:

Fac si petrecere normal dar vor sa faca si festivitate

| DdAndreea a răspuns:

A mai fost o intrebare de genu asta...

Discursul acesta este preluat de la utilizatorul "ANoNim" cu cateva modificari :

4 ani... s-au dus...au plecat parca in cateva minute
Mai multi profesori ce au stiut sa ne indrume spre bine
ne'au aratat drumul bun, drumul corect, drumul vietii
in avalansa copilaariei cand toti radem cand toti facem prostii cand toti suntem cu mintea in alta parte la ore.Ati stiut sa ne ajutati sa ne intelegeti,
sa ne dati sperante ca nu e prea tarziu
singurele clipe pe care le mai pot avea alaturi de dvs sunt dupa acest discurs.
Sper ca sunteti mandrii ca ne'ati avut ca elevi pentru ca noi suntem mandrii ca ati fost profesorii nostri:X