| Misssy a întrebat:

Prietena mea are o problema se crede grasa are 60 kg si 1.69 tot plangee ca are solduri mari si altele. Voi ce spuneti e grasa?

Răspuns Câştigător
| chicka a răspuns:

Eu nu cred.Eu am 50 kg si tot vreo 1. 60 si ceva, dar daca esti inalt cantaresc mult oasele, eu am incercat sa slabesc sau sa mai iau in greutate, da la orice ora am 50kg, deci oasele cantaresc mult. Funda?

2 răspunsuri:
| kammy_7511 a răspuns:

Nu poti zice ca e grasa dar probabil nici prea slaba. dar daca totusi vrea sa faca ceva sa scape de cateva kg, spune-i sa alerge cateva min pe zi., sa consume multe lichide si nu prea multa mancare seara... sper sai fie de ajutor

| Mini Roxi :x a răspuns:

Pentru inaltimea ei, e doar plinuta! happy