| Dulceatta a întrebat:

Prietena mea cea mai buna e pe cale sa stea cu baiatul de care imi place, dar ea nu stie acest lucru, si a mai stat cu alti 2 baieti di care mi-a placut, stiind acest lucru. Ce pot face? Ma consum prea mult.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu poti cere colegelor tale sa-ti ceara permisiunea cu ce baieti au voie sau nu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

In loc sa te plangi ar trebui sa te duci si sa faci orice ca ala sa te placa pe tine, si nu pe prietena ta.
Pnm, ai si tu mai multa vointa.

| FlorinMarius123 a răspuns:

Nu cred ca ti-ar fi cea mai buna prietene odata ce a stat cu inca 2 de care stia ca iti place... incearca sa vorbestii cu ea sa ii spui ca nu iti face bine cand o vezi cu el

| Børgø a răspuns:

Cateodata viata iti cere sa fii indiferenta! Crezi ca viata se invarte printre acei 2 baieti?
Funda? :3

| DimaAzeri a răspuns:

Uita-te la filmul "the duff". Iar daca o consideri cea mai buna prietena, vorbeste deschis cu ea despre aceasta problema.