| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Prietena mea cea mai buna vrea sa...scada in inaltime. Si m-a rugat sa caut aici daca se poate asa ceva. Eu i-am zis ca nu trebuie sa faca acest lucru si ca nici nu cred ca se poate dar ea a insistatsi vreau sa imi spuneti daca se poate asa ceva si daca da, cum? Nu vreau sa se supere pe mine. Va dau funda si voturisad

Răspuns Câştigător
| ℓίίίgнт a răspuns:

Pai.eu stiu ca nu se poate asa ceva.dar nu vad ce motiv.ar avea sa vrea sa scada in inaltime...e bine sa fii inalta sad.mai bine decat mica. oricum. spune`i ca in perioada adolescentei.toate fetele sunt complexate de cum arata.de cum se poarta.de.ELE in general, dar nu trebuie sa fie asa.ar trebui sa gandeaska asa "nu poti schimba ceva ce nu e terminat".ma refer, in perioada adolescentei corpul trece prin o multime de schimbari radicale, pe la 20 de ani sa se gandeaska la slabit.sau schimbari drastice, pentru ca acum o pot distruge sad. Sper ca v-am ajutat.Bft kiss

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are cum spune-i sa lase prostiile la o parte ca e mai bine asa cum e.

| NoNameMe13 a răspuns:

Cum sa scada in inaltime? :-s Ciudat! Cat are inaltime? E tare ciudat sa ai un complex sa fii prea inalta thinking In fine...Sa vorbeasca cu doctorul ei! Dupa un consult doctorul o va linisti folosind cuvintele necesare si facand-o sa isi dea seama ca e bine cu e, oricat de inalta ar fi. Bafta! :*

| IIIIIIIIIIIII explică:

Merci...O sa-i spun Sper ca o sa inteleaga o data
!
x( Oricum multumesc mult:*

| ela2012 a răspuns:

De scazut in inaltime va scadea pe la 60 de ani in colo... Dar nici decum sa se poata asa instantaneu.