| lolita28 a întrebat:

Prietena mea este speriata pentru ca catelul ei nu mai mananca.Ea crede ca e bolnava si se teme sa nu moara catelul. Avand in vedere ca bunicul fetei a murit sambata, ea nu a mai reusit sa mearga la caine zilele astea.Cum sa fac sa o consolez pe prietena mea? Eu i-am spus ca cainele nu o sa moara dar nu ma crede.DAU FUNDA celui care imi spune ca sa fac.

Răspuns Câştigător
| Pozitivca a răspuns:

Buna afla cit are catelusul citi anisori sau luni si pleaca la o farmacie veterinara si procura niste pastile pentru limbrici si dai prietenei tale la mine la fel catalusul asa nu minca si nu mam adresat la vreme si a murit, sau daca nu are ceva posibilitate este o metoda traditionala sa iai un catal de usturoi il macini bine si il adaugi in mincare si il dai cu deasila, daca nu vrea sa manince chiar si asa il dai cu deasila sa il manince.