| yourfriend_1956 a întrebat:

Prietena mea mi-a citit jurnalul, iar acum sunt foarte suparata pe ea desi a spus ca nu o sa spuna nimanui despre el eu nu stiu ce sa fac:sa o iert sau nu?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Iart`ooh go on Nu ai zis ca e prietena ta?batting eyelashes
Cred ca mai merita o sansawinking.

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am patit si eu asa laughing
Parerea mea este ca trebuie sa o ierti happyPana la urma e prietena ta, asa ca nu are cum sa spuna la cinevawinking
Nu a fost bine ce a facut ea. Explica-i ca data viitoare sa nu mai faca astawinking

| Antrax a răspuns:

Pai daca nu o ierti o sa spuna ce a citit deci nu ai de ales

| loundy a răspuns:

Iart-o pentru ca daca e cu adevarat prietena ta nu merita sa stricati o prietenie frumoasa dintr-un motiv ca asta. Desi ar trebui sa ii spui sa nu iti mai violeze intimitatea...

| Aries90 a răspuns:

Pai ar trebui s`o iertsi. In plus, daca e prietena ta, probabil stia oricum ce scrie in jurnalul tau.

| kiwii a răspuns:

Este adevarat ca nu e frumos sa violezi intimitatea altuia, dar oricine ar fi curios tongue.Ar trebui sa o ierti.

| Mihaic93 a răspuns:

Rupe jurnalul pe capul ei laughing