| OanaaEuu a întrebat:

Buna,prietenul meu a mers la tara cu un prieten,iar prietenul lui l.a provocat sa se sarute cu o fata,el a sarutat.o,iar prietenul lui mi.a spus mie.
Chiar nu stiu ce sa fac:sa fiu geloasa, adica` parca` sunt putin suparata, dar totusi a fost o provocare.
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,a fost o provocare, care nu se practica intre prieteni, iar provocatorul numai prieten nu-i este.Ai realizat foarte bine. Apreciez ca nu esti gata sa intrerupi o relatie pentru o copilarie.Mustra-l si iarta-l.Sunt convins ca aceasta ratacire il va face mai atent, iar pe tine te va aprecia si mai mult.Fiti fericiti!

4 răspunsuri:
| burnik a răspuns:

Iarta baiatu, du-te la el aksa si jucativa putin in pat si o sa uiti... funda

| OanaaEuu explică (pentru burnik):

Nu cred ca e o idee buna, am doar 15 ani.

| burnik a răspuns (pentru OanaaEuu):

Am glm. iarta-l si fiti fericiti happy