| Stef_Stefan_1994 a întrebat:

Prietena pe care o plac peste cateva lunii o sa fie mamica din cauza unui baiat care nu a fost capabil sa se protejeze, ce parere aveti? este bine unde ma bag sau?

Răspuns Câştigător
| alincik900 a răspuns:

Daca o iubesti si crezi ca esti pregatit pentru aceasta fiindca o sa fie mult mai greu daca o sa te implici si apoi o sa o parasesti ca te ai saturat de obligatii.E un pas important de care nu sunt capabili toti, in ceea ce tine de copil nu exista copii straini si nu e vinovat ca tatal sau e iresponsabil.

3 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Prietene, de cand te cunosti cu respectiva?

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

NU!
degeaba o placi tu daca ei i-a placut de altul iar acuma cand e singura cauta un barbat care sa o sustina financiar

| mariutanuconteaza a răspuns:

Uite ce daca o cunosti si stii ca e o fata buna nu una de pe marginea drumului daca intr-adevar tii la ea nu cred ca o sa te incurce un copil discuta cu ea si decideti impreuna ce faceti dar un copil nu-i o piedica cit despre tatal copilului este un idiot