| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema!
Luna trecută mi am atins penisul de zona genitala a prietenei mele fără să mi.dau drumul
E posibil sa fi ramas însărcinată?
Mentionez ca este virgina si i-a venit ciclul iar după ce a trecut o doare burta, ii vine sa vomite.
Va rog frumos sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Leea1405 a răspuns:

Nu este. Daca nu ati avut contact sexual, nu aveti nici o treaba.

| Adrian1990 a răspuns (pentru Leea1405):

N am avut dar acum o doare burta foarte rau, daca mănâncă ceva Ii vine sa vomite

| Adrian1990 a răspuns (pentru Leea1405):

Are niște stări ciudate pe care nu si le explica

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cati ani aveti?

| Adrian1990 a răspuns (pentru Andreeush):

Conteaza?

| Adrian1990 a răspuns (pentru Andreeush):

M as bucura daca mi ai răspunde serios.

| Andreeush a răspuns (pentru Adrian1990):

Atata timp cat nu ati avut act sexual nu are cum sa fie insarcinata.