| Denisa_2932 a întrebat:

Hey utilizatori TPU am si eu o intrebare...
Am o prietena care place un baiat. El o cunoaste foarte bine si un timp(nu foarte lung) i-a placut de ea, iar apoi a inceput sa lase comentarii la fete pe care nu le cunostea. I-a spus prietenei mele ca pe el sa-l lase impace si sa nu-l mai bata la cap(de obicei ea tot incerca sa-l distraga atentia iar el se enerva)ca nu vrea sa se incurce cu ea.(EL ARE 18, IAR EA 13)
Ce poate face prietena mea pentru a-l cucerii pe acest baiat?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Eu as sfatuiio pe prietena tah sa incerce sal uite pe acel baiat, din moment ce a injosito atata (cand i-a zis sal lase in pace ).Si oricum e cam mare diferenta de ani dintre ei doi, sa incerce sa iasa cu baieti cu un an sau 2 mai mari ca ea daca ii plac baieti mai maturi.
Prin urmare sfatuiesteo sal uite, scoateo la cumparaturi la un suc, mergetzi la agatatzi baieti, fa orice ca sal uite.
Mult noroc:*

1 răspuns:
| deea07 a răspuns:

Mai, e mare diferenta intre ei doi, nu stiu ce sa zic, de ce vrea sa se incurce cu unul de 18 ani cand sunt atatia intre 14-15 ok pentru ea? Odata ce i-a zis sa-l lase in pace eu zic ca ea sa se resemneze... Pupici:*