| blueve a întrebat:

Prietenele mele judeca baiatul de care imi place si nu stiu ce sa mai fac ca sa le tin piept.
Adevarul e ca baiatul e cam uratel da mie imi place!

Help me!

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Spunele in fata ca il placi asa cum e si sa nu se mai bage ca nu le **** grija pe cine placi! Fi rea cu ele!

| Liviu a răspuns (pentru VampireBlood):

Corect,ti-as mai da si eu o funda laughing asta vroiam sa spun eu muhhahahaha

| VampireBlood a răspuns (pentru Liviu):

Nu m-as supara daca ai face`o!rolling on the floor)

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Judeca pentru ca sunt invidioase si geloase, poti sa le spui asta

| Miza a răspuns:

Bună! Păi spune-le că nu frumos ceea ce fac şi explică-le că dacă nu încetează cu judecatul persoanelor pe care nu le cunosc cu adevărat, tu te vei duce cu el, şi ele să rămînă singure. Fă şi tu pe indiferenta. Numai sta atît de mult cu ele. Stai mai bine cu băiatul acela. Dacă vezi că ele încetează. Ai grijă să nu facă mişto şi să te tragă într-o plasă. Dacă vezi că nu e aşa. E oke şi puteţi sta împreună.

PS: Noroc pe mai departe cu băiatul şi cu aşa zisele prietene. o prietenă adevărată nu ar judeca pe nimeni de care îţi place happy

Baftă big grin

| aryenutzaa a răspuns:

In primul rand trebuie sa analizezi si sa vezi daca au dreptate. Daca nu spune-le ca nu stau ele cu el, iar daca ele continua nu iti sunt prietene adevarate.

| sabinabujor2 a răspuns:

Spune-le ca tie chiar iti place de baiat si ca nu iti pasa de parerile lor. Daca au vreo problema cu asta sa ti-o spuna in fata sau sa taca, ca niste prietene adevarate nu ar face asta.

| ionutz20cm a răspuns:

Buna,ele stiu ca tie iti place de baiat?:Sdaca ele stiu asta inseamna ca nu iti sunt prietene.