| kasandra111111 a întrebat:

Prieteni nu stiu ce sa ii iau prietenului meu de valentine's day...ati putea sa-mi dati niste pareri? idei? ce i-ati mai luat voi?
nu vreau raspunsuri gen nu e sarbatoarea noastra... ceva simbolic...
cine imi da mai multe idei bune primeste funda

4 răspunsuri:
| Nicu_9539 a răspuns:

Depinde si de bugetul de care dispui... un lant o bratara sau nu stiu tu il cunosti mai bine ceva ce sti ca foloseste... un parfum happy

| EuDeeu a răspuns:

O poza cu voi doi pusa intr-o rama ar fi perfect! happy

| MadalinnaR98 a răspuns:

Eu zic ca cel mai potrivit cadou de Valentine's Day este iubirea.
Eu i-as face cadou o poza cu noi doi. big grin

| CristinaCrisfest a răspuns:

Realizez niste cadouri foarte dragute si personalizate ( bere sau suc, ciocolata, tablou cu voi doi, declaratie de dragoste )intra pe http://crisfest.ro/intreprinderea-handmade/ sa vezi despre ce este vorba sau lasa-mi mesaj! Cu siguranta il vei impresiona.