| lorycool a întrebat:

Te-a tradat vreodata prietena ta cea mai buna/prietenul tau cel mai bun?

2 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Da.Eu i-am spus unui baiat ca prietena mea il place dupa care i-am zis pritenei si ea s-a suparat dar inainte de asta ea imi tot zicea sa il intreb daca o place.Si am fost certate 1 saptamana dupa care mi-a spus ca nu vrea sa mai fie prietena mea.Dar in fine pana la urma totul a revenit la normal. Oricum ea e mai suparacioasa happy

| BeBebuu a răspuns:

Daoh go on
pacat ca nu era o pr adv...sad