| Doinita_Rosca_1997 a întrebat:

Vau tradat vreodata prietenii? Pe mine da.

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Oamenii vor trăda, vor minți, vor face lucruri ce mai târziu le vor regreta! Noi nu putem schimba acest fapt, oamenii greșesc mereu. Problema adevărată este că nu-și dau seama de asta decât după ce văd că s-au expus anumitor riscuri!
Toți cred că am fost trădați de o ființă importantă nouă! Trebuie totuși să mergem mai departe, deoarece nu este sfârșitul lumii!
E doar trădare; acum doare, însă mai târziu vei învăța multe din ea!

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu am pus suficienta incredere intr-un prieten incat sa ma tradezewinking

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Si pe mine.Ce tu crezi ca o sa gasesti vreodata pe cineva care sa aiba aceleasi gusturi si cam aceleasi pareri, sa nu va certati niciodata? Ei bine, nu.Dar una e sa va certati pe o chestie gen ''mie imi place Beyonce'' ''si mie JB'' si apoi sa incepeti sa va contraziceti si alta e cand un prieten de lasa balta pentru altii mai populari sau doar ca s-au plictisit in grupul tau.winking Si ca sa stii ca odata ce au facut ceva de genu se vor intoarce inapoi iar tu nu ar trebui sa mai ai incredere in ei. Oricum bafta sa va impacati!
O duminica faina!

| XBrunetteX a răspuns:

Prieteni? Exista asa ceva?

| OlariuRox a răspuns (pentru XBrunetteX):

Da exista, dar c-am greu sa-i gasesti!

| OlariuRox a răspuns:

Aia nu tiau fost pr cu adevarat.

| superpowergirl a răspuns:

Da lasa-i nu iti sunt prieteni adevarati