| FlyingSparkle a întrebat:

Prietenul meu de 14 ani spune ca nu s-a sarutat niciodata pana acum, iar eu nu il cred. Mereu cand l-am intrebat a spus ca nu a facut-o, dar totusi, el nu e tipul care s-ar retine, e foarte dragut, dar uneori putin pervers. A spus ca a mai avut o prietena in afara de mine, dar ca nu a vrut sa o sarute. SI azi cand i-am spus,, Eu tot nu cred ca nu te-ai sarutat pana acum tongue" ~sincer, nici eu nu m-am sarutat tongue~ si a spus sa cred ce vreau, sa nu-l mai stresez cu intrebarea asta si a parut suparat si a plecat atunci.
Sau in legatura cu alt lucru. El a fumat o perioada din cauza anturajului in care a intrat fara sa vrea si din cauza problemelor din familie. Dar acum spune ca s-a lasat ca nici n-a fumat mult. Dar intr-o zi o prietena de-a mea mi-a spus ca l-a vazut cu o bricheta in mana. L-am intrebat de ea, a spus ca un prieten de la alta clasa i-a dat-o sa o tina thinking Apoi in alta ora ma uitam la el si el stia, se juca cu ceva in mana, la un moment dat a lasat sa se vada si parea a fi o tigara. A zambit si a spus,, uups" intr-un mod distractiv si a ascuns-o repede. A negat ca era o tigara, iar o prietena de-a mea a spus,, poate era un jeleu sau cv" iar el:,, daaaaa, era un jeleu" eu: atunci arata-mi-l, dar a spus ca l-a mancat... Nu stiu ce sa cred. Voi ce spuneti?

1 răspuns:
| iTami a răspuns:

Nici eu, dar daca te mai minte, trimite-i melodia asta;)
http://www.youtube.com/......ttp?/watch