| Oprea_Dalia_2003 a întrebat:

Prietenul meu m-a înșelat, bine, a fost la începutul relatiei. Acum avem 3 luni si stiu sigur ca ma iubeste, mi-a dovedit de multe ori. Ieri mi-a mărturisit. Mi a spus că ii pare rau si ca eu nu merit chestii de genul si am ramas cu el. Dar totusi ma gandesc la ce s-a intamplat. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Insealal & tu pe el

| Oprea_Dalia_2003 explică (pentru mgtow):

Nu, nu as face asta

| Violleta2022 a răspuns:

Vrei sa-i vezi reactia?
Spune-i ca si tu l-ai inselat cu fostul...in prima saptamana cand l-ai cunoscut pe el su by credeai ca o sa ia iasa ceva.
Dupa cum spuneam, da-i impresia ca si tu ai facut-o, doar ca sa vezi cum va reactiona el, la aceeasi veste.

| peperonies a răspuns:

Ramai cu el. o sa te mai insele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar eu sunt de parere ca daca ă înșelat o data o sa înșele și a două oara.Si eu am înșelat si de multe ori dar din cauza ca el ma ierta mereu dar eu nu eram fericita.Succes!