| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu prietenul... In ultimul timp fara sa vreau il dezamagesc si el nu mai are incredere in mine...Cum o pot recastiga? Cum pot sa ii dovedesc ca il iubesc? Funda

15 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Păi îi greșești? Sau așa bagă el pretexte de obicei?

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Pai depinde... uneori gresesc fara sa vreau...

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu ce i-ai greșit? Ia nu te mai lăsa prostită!

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Pai cu mai multe chestii...

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu le spui înseamnă că nu le simți...că nu le-ai făcut, și mai ales așa cum le zice el.
Pune piciorul pe prag și nu te lăsa mințită și descurajată.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Pai eu i-am interzis mai multe chestii. Si el mi-a interzis o chestie, doua si nici de astea nu m-am tinut. Si plus ca gura lumii este mare si ma barfeste la maxim...

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Gura lumii mereu a bârfit, indiferent dacă avea motive sau nu.
Deci până la urmă ce se întâmplă?

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Pai eu nu ma tin de promisiuni.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici tu nu știi ce să zici, ce să mai crezi cred.
Dacă tu crezi că e greșeala ta și nu mai merge, ori pui punct ori încerci să te schimbi și să-i arăți de fapt cine ești cu adevărat.

| Cristiann25 a răspuns:

Pai spune-ne si noua cu ce ai gresit ca pana una alta iti raspund la misto:joaca la loto!

| NickName01 a răspuns:

Cu onoare si demnitate!winking

| Anonimmmul a răspuns:

Le faci din greseala?

| anonim_4396 explică (pentru Anonimmmul):

Da, pur si simplu fara sa vreau...

| LoLiTaa13 a răspuns:

Acordă-i mai multă atenție! big grin

| Gloryuta a răspuns:

Trebuie sa nu il mai dezamagesti, sa iti schimbi un pic conportamentul.Adica,sa ii dovedesti din suflet ca il iubesti. Spune-i sa iti mai dea o sansa, si ii promiti ca nu il mai vei dezamagi! Spune-i din suflet ce simti si din inima. Daca il iubesti cu adevarat, dovedestei! Sper foarte mult ca te-am ajutat.Succes!