| xGypsyQueen a întrebat:

Problema baa sad Despre 2 baieti...Deci vara trecuta m-am indragostit rau de un baiat [ e mai mare cu o clasa ca mine ]. Eu pe atunci nu-l cunoasteam deloc dar i-am gasit hi5`u bla bla si asa ne-am imprietenit love struck El nu e la scoala la mine dar mai trece pe acolo cand e cald.si ma saluta, imi zambeste, ma intreaba ce fac etc. uneori imi da impresia ca ma place. dar abia daca vb la 1 luna ca el sad chiar daca am id lui. Dar eu sufar foarte mult pentru el. si el stie ca il plac dar nu face nimic :-o. >_

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei GypsyQueenlove struck! Pai, gandeste-te. Daca primul tip o da pe ocolite ia-l pe al doilea. El iti zambeste, e dragut dar probabil nu tine la tine. Poate doar vrea asa o iubita la misto.Ai grija, te rog sa nu isi bata joc de tine (mi s-a intamplat). Poate al doilea tip e mai dragut, mai sociabil si mai iubitor.Acum,depinde de tine. Te pupacesc:*! Multa BAftaaa!^^

3 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei eu las alege pe ala cre e mai mare cu 2 clasebig grin pentru ca daca te place...si u crezi ca e dragut...si celalat daca nici nu te baga in seama
acum depinde de cine iti place tie...nu mai u poti sa alegi.

| LoveJames a răspuns:

Daca baiatul de care te-ai indragostit vara trecuta nu iti da nici un semn cum ca tear placea ai putea sa incerci cu celalalt baiat...doar ai zis ca iti plac amandoi...happy

| xpiccea a răspuns:

Poi eu daca as fi in` loku tau l`as lasa p cel care nu ma place, degeaba ma saluta imi zambeste daca nu face ceva in legaura cu noi 2
Mai bine il alegi pe cel care te place mai ales daca il placi si tu
chiar daca e cu 2 clase mai mare decat tine. incearcawinking
si asa il uiti si pe cel care doar te saluta si d.asteaoh go on