| Liniutzzaaaaaa a întrebat:

[PROBLEMA!] De la un timp perioada de ciclu este de aproximativ 14zile, adica eu am menstruatie cam de doua ori pe luna si nu tine o zi doua, tine normal, 4-5 zile. Sunt disperata.Nu stiu ce am sau ce sa fac. [Mentionez ca am 14 ani si imi e cam rusine sa ma duc la ginecolog]

1 răspuns:
| Moov a răspuns:

Singura solutie e ginecologul, si e logic sa-ti fie rusine si mie imi e oh go on dar eu inca nu am intampinat probleme de genu si am 13 ani laughing dar o colega de-a mea s-a dus la ginecolog ca nu`i mai venise din decembrie so.prinde curaj!