| Saiko2502 a întrebat:

Sunt indragostita lulea de un baiat, dar el o place pe cea mai buna prietena a mea, insa ea nu-l place si eu am inceput sa sufar din cauza lui si mi-e frica sa-i spun ca-l plac. Daca o sa rada si dupa ii va spune tuturor din cartier?
Va rog ajutati-ma si pe mine. Ce sa fac sa il fac sa ma placa?

2 răspunsuri:
| MinnieHaha a răspuns:

La mine au aflat toti si nu m-a durut nicaieri pentru ca, eram eliberata ca i-am zis ce simt cu adv!
Daca vrei, nu ma asculta! Dar eu zic sa-i zici ca-ti place, si restul rezolvati imp!

| catalin94 a răspuns:

Incearca sa ii faci avansuri, ochi dulci. fetele au un intreg arsenal laughing alege cateva arme si fa-l sa se indragosteasca de tinetongue