| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sunt in clasa a 6.Maine avem prima ora de sport din acest an si in prima ora de obicei scriem exercitii pentru sport. Fetele din clasa 6B au zis ca profu in prima ora de sport a dat baietii afara si le-a intrebat pe fete daca au ciclu menstrual.Ca daca au le pune 10 invoiri cand au probleme.Nu e ciudat sa te intrebe profu de sport asta?

Si cand am probleme pot sa fac sportul si dc?

Ms mult :*

3 răspunsuri:
| MoreFun a răspuns:

Pai e puțin ciudat dar măcar aveți noroc ca aveți un prof care va mai înțelege, sa zic asa. Al nostru numa zbiera la noi degeaba știa care-i faza... De făcut poți face sport, dar in unele cazuri sunt fete care chiar nu pot de durerea de burta, nu sa le mai stea capul si la sport. Dar când nu e asa de grav, poți sa faci sport liniștita, chiar iți face bine.

| lovevampire18 a răspuns:

E putin dubios dar cred ca doar e bun profu cu voi si va intelege si cred ca i-a scos pe baieti afara ca su nu va rusinatzi voi ca unele fete se rusineaza daca le spune unui baiat de ciclu menstrual sau sa nu rada de voi baieti ca la cat de idiotzi sunt baietii din zilele noastree.

| InocentDarkMoon a răspuns:

Hmm un profesor sa intrebe asta? mie mi se pare putin cam dubiosthinking profesorii de la mine nu intreaba astathinking dar tot cam ciudata intrebarea profului eu as zice sa ii zici mamei tale am aflat ca e mai bine sa stie tot chiar pe propria piele ea te poate ajuta si poate chiar isi da seama ce a fost intrebarea aiastraight face sper ca te-am ajutat:-s