| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sunt in clasa a 6.Maine avem prima ora de sport din acest an si in prima ora de obicei scriem exercitii pentru sport. Fetele din clasa 6B au zis ca profu in prima ora de sport a dat baietii afara si le-a intrebat pe fete daca au ciclu menstrual.Ca daca au le pune 10 invoiri cand au probleme.Nu e ciudat sa te intrebe profu de sport asta?
Si cand am probleme pot sa fac sportul si dc?
Ms mult :*

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Nu este ciudat...asta inseamna ca ii pasa.Si cand ai probleme nu cred ca ar trebui sa te fortezi.winking

| blueangel99 a răspuns:

Păi nu trebuie să te agiţi când eşti pe stop.winking Spune-i profului că pur şi simplu te doare burta şi nu poţi să faci sport.Şi fără ruşine. Cine-i el să ştie dacă tu ai menstră : maică-ta?
Ah, şi de unde nu ştii că poate fetele acelea au inventat puţin?
winking
Sper că te-am ajutat

| nykgio a răspuns:

Cam ciudat profesor, are drepate ela spune-i doar ca te doare burta!