| AldeaDorin a întrebat:

Proteinele ingrasa?(ma intreb deoarece merg la sala)

4 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Proteinele iti cresc pofta de mancare, deci te ingrasa happy
d-aia scrie pe galeata ta de proteine "Gain Mass". Se refera la orice fel de masa.

| Anahiteamo a răspuns:

Nu. am citit chiar eu intr-o revista si numele articolului era PROTEINELE NU INGRASA si acolo scria ca trebuie sa mananci carne, legume(exceptie:cartofi), fructe(exceptie:banane)si substante minerale

| candy_6506 a răspuns:

Buna din cate stiu proteinele te ajuta sa faci masa musculara nu grasime, dar cele din alimente, ai aici un link cu mai multe informatii(http://www.sfatulmedicului.ro/......eine_1485) nu prafuri.
ps. e bine sa consumi alimente cu proteine in fiecare zi deoarece corpul apeleaza la ele, iar daca nu consumi le va lua din muschi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ingrasa. Odata ce faci sala, n`ai cum sa te ingrasi, vei pune masa musculara.
Bafta`!:*:*:*