| FeelsLIKEmusique a întrebat:

Pt adolescenti: voi ce va puneti la scoala pachet de obicei? Dar cand tineti post?

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Pufuletzi rolling on the floor Stixuri :X bake rolls happy cand nu stiu ce sa mananc in timpul postului apelez la paine laughing

5 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Depinde de cate ore ai. Eu am 8 ore si fara pachet nu te lasa sa intri in scoala.rolling on the floor

| Maria_7883 a răspuns:

Buna Mara! Eu imi iau la scola sandwich sau produse de la patiserie.In timpul postului rabd pana ajug acasa laughing

| miauuau a răspuns:

Cand tin post imi cumpar covrigei,si mere, nu vin cu pachetul la scoala, pentru ca acasa uneori nu am timp sa il facwinking

| FeelsLIKEmusique explică:

Sandwich, bine, dar cu ce? mai exact?

| kiko_3973 a răspuns:

De fel imi fac pachet de acasa... pentru ca am probleme cu sanatatea si nu-mi permit sa mananc tot ce se gaseste la chioscurile de la scoala, iar post nu tin niciodata pentru ca mie se pare cea mai mare prostiebig grin