| Zapacithaaa a întrebat:

Pt baieti! Cat de mult conteaza frumusetea exterioara la o fata?

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Pentru mine conteaza frumusetea exterioara pentru ca nu ma imprietenesc cu o fata ca apoi sa port discutii academice cu ea sau sa rezolvam impreuna una din cele 6 probleme nerezolvate ale matematiciilaughing... oricum de pe o scala de la 1 la 10 undeva pe la 6-7 ca totusi nici frumoasa si proasta de bubuie, nici femeie perfecta(ca astea sunt doar in desenele lui Walt Disneylaughing)...deci cam ai priceputlaughing. Succes

7 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Sincer pentru mine conteaza. Dar nu intotdeauna caci nu chiar ce e pe afara e frumos si pe interior (Suflet). crede-ma!

| Zapacithaaa explică:

Deci ma refeream...conteaza mai mult cum arata la fata sau la corp:?

| rEEy a răspuns:

Pai conteaza si frumusetea... de ex nu cred ca un baiat se va casatorii cu un zombi doar pentru ca e buna la suflet. conteaza si frumusetea dar conteaza si cum te porti.happy bafta

| danielgeo a răspuns:

Daca e frumoasa si proasta ce am facut?
daca e frumoasa, puturoasa, cu fite si proasta ce rost are?
Asa ca. mergem pe premiza, decat sarac si bolnav mai bone bogat si sanatos happy.
Deci, decat una frumoasa si proasta, mai bine una, frumoasa buna, desteapta, harnica si cu fruntea lata si maini dibace happy

| xBlueEyes a răspuns:

Pt mine, la o fata frumusetea exterioara conteaza pe o scara de la 1 la 5, 4. Conteaza sa fie inteligenta, harnica si nu foarte rea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine conteaza 50%, cealalta jumatate insemnand caracterul ei

| CretuAndreea05 a răspuns:

Pentru uni e tot ce conteaza