| anabell a întrebat:

Conteaza frumusetea exterioara a partenerului pentru voi? Sau ce anume conteaza de fapt intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| b3bita a răspuns:

Pentru mine conteaza si aia putin insa cel mai mult conteaza sufletul... adica nici sa fie urat de bubuie. Insa la mine nu are nimeni sansa numai daca are si ceva in cap big grin

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sa-ti spun de-a dreptul eu sunt putin cam materialista... Niciodata n-o sa pot sa ma indragostesc de-un tip care lucreaza in constructii, care-i mecanic, zidar, etc, etc. Nu pot. Indiferent cat de mare va fi dragostea. chatterbox nu pot sa raman cu-un astfel de om ( numai sa-l iubesc atat de tare incat... dar totusi, nu renunt. Il ridic, il fac sa-si termine studiile, dar nu ramane la stadiul de sudor ). Punct. Si cum spunea sunt materialista, si-mi doresc un partener care are bani. Dar de unde acei bani? Din functia pe care o detine. Asta imi doresc, sa fie o persoana culta, manierata, respectata.
Nu mai conteaza aspectul. Conteaza frumusetea interioara ( bine, cand spun ca nu conteaza aspectul ma refer la faptul ca nu ma intereseaza parerea celorlati "aaaa, e urat straight face. e gras straight face e slab " daca eu il vad frumos si le mai are si pe celelalte. +++++ INTELIGENTA, daca e inteligent le face pe toate ( poate sa se faca si frumos, etc ).

| JoJo a răspuns:

Conteaza frumusetea interioara dar nici sa-ti fie rusine sa mergi cu el pe stradabig grin

| denisa_2911 a răspuns:

Pai, conteaza si aia putin, dar mai mult intr-o relatie conteaza sinceritatea pentru minehappy, dar pentru tine?
pop

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pentru mine conteaza mai putin cea exterioara (da conteaza si aia). E mai important sa fie, sa fie fidel(a), sincer(a). Adica frumusete interioara

| silvia_1188 a răspuns:

Compatibilitatea