| Georgiana95 a întrebat:

Ptr fete: La ce varsta ati avut primul prieten(doar curiozitate)winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n`am nici in momentul de fata. laughing whistling Inca.big grin

26 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Inca nu am avut. Sunt in asteptarea lui Fat-Frumos :X

| Ana a răspuns:

14 ani big grin

| SweetCandy a răspuns:

15 ni si cevabig grin

| Mwhahahaa a răspuns:

big grin 1o ani:d

| yanny`s a răspuns:

Aveam 13tonguehappy

| deea_1980 a răspuns:

12 ani

| StilSanatos a răspuns:

Pai am vrajit-o cu unul care si acum vrea sa fie cu mine d prin clasa a3-a, dar a f vrajeala, timiditatea etc, comunicam doar prin bilete, u?

| Bia:X a răspuns:

15 ani si cevahappy

| andalu a răspuns:

Aveam 11 anihappy insa eram bineinteles mai mult amici decathappy iubiti! ne pupam pe obraz, ne tineam de mana si cam atat big grin era tare dragut love struck

| lavyBandB a răspuns:

La 12 anibig grin

| chrissi a răspuns:

14 ani, abia ii implinisem in vara aia...happy

| alexutzu00791 a răspuns:

@barbie girl, ce marca sa fie calul lui fat frumoslaughing

| *Baby* a răspuns:

Am 12 si inca nu ambig grintongue

| deel a răspuns:

Pai pe mine ma placea un roscat din clasa a I- a pana in a III-a dar pur si simplu pe mina ma dispera si in clasa a IV a venit o colega noua si m-a lasat pentru aia si culmea a inceput sa-mi placa de el si chiar l-am sarutat o data la un joc cand trebuia sa aleg un baiat si sal pup iar el mi-a cerut atunci prietenia printrun biletel :X era pe la sfarsitul lu a IV si eram super bucuroasa dar am facut o excursie si pe autobuz el statea singur pe un scaun mai izolat si eu cu fetele si m-a rugat sa stau un pic eu acoolo si eu am acceptat ca o proasta si ei radeau acolo si pe mine nu ma baga nimeni in seam

m-am simtit super prost si nici in ziua de azi nu neam dat papuci oficial dar povestea asta e uitatasad

acum suntem a VIII amandoi si suntem prieteni buni si colegihappy

ps ATUNCI AM AVUT SI PRIMU SARUT:X

| Georgiana95 explică:

Eu nu amtongue

| alexandra_6462 a răspuns:

13 ani

| malina_9455 a răspuns:

La 11 anibig grin

| BaddieBae a răspuns:

La gradinita laughinglaughinglaughingne pupam pe obraz si ne tineam de mana.cute

| denisaalexandru01 a răspuns:

La 13 ani big grin

| Lavy_4392 a răspuns:

14 anihappy

| pms a răspuns:

Hmm... 14 ani, aproape 15 big grin. Si inca continua

| Melly a răspuns:

12big grin doar ca eram prea mica pe atuncilaughing

| madalykuka a răspuns:

Amibotea nu esti normal laughinglaughing

| Stefff a răspuns:

14 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu amsmug