| ody a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste sms-uri frumoase de dragoste pentru iubit, dar nu luate dupa net.Multumesc :*:*

3 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Pai daca il iubesti totul vine de la sine happy un ``Te iubesc pana la Doamne Doamne si inapoi! big hug :*`` eu cred ca ajunge, restul vine de la sinebatting eyelashes

| Eu4EverX a răspuns:

Pai eu zic sa ii trimiti ceva mai original, din inima nu inventate de noi, cred ca i-ar place mai mult.

"E suficient un zambet de-al tau si inima imi bate mai tare, un sarut de-al tau si inima o sa-mi ia foc, o mangaiere de-a ta si norii sa-mi fie prieteni vecini...Sunt doar indragostit/a!"

| eko a răspuns:

Te iubesc! un mesaj simplu daca este dat din inima.