| ody a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste sms-uri frumoase pentru iubit:*

6 răspunsuri:
| bblock69 a răspuns:

Cel mai frumos si mai sincer sms: :" Te Iubesc!".
Ce poate fi mai frumos decat sa primesti un asemenea sms de la persoana iubita?

| SweetPrinces a răspuns:

Am vrut sa aflu ce-i iubirea, am cautat in dictionar si am gasit numai cuvinte complicate… am cautat in inima mea si te-am gasit pe tine…

| Oanny a răspuns:

Ingeras din ochi picat, ochii tai m-au fermecat, cu o singura privire, m-ai facut sa tin la tine:X eu m-am indragostit de acest sms:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunde la intrebarile astea: Ce simti pentru el? Cum te simti in lipsa lui? Cat de tare iti lipseste?
Ai vrea sa afle din sms cat de tare il iubesti tu sau noi? Inspira-ne cu o fotografie a lui si sa vezi atunci creatie amoroasa!

| vikusea a răspuns:

Frumos, trist, delikatbaiat, de m-aș putea prefake într-o pasăre, aș zbura mai întîi la geamul tău și mi-aș fake kuib în lumina okhilor tăi. Iar atunci kînd toate păsările vor zbura în țărila kalde, aș rămîne lingă tine, kăki alt fel voi muri de dor. Aș rămîne lîngă răsuflarea ta care mă va înkalzi și îmi va da viață. Aș vrea să fiu fruktul pe care-l măninki, dar din păkate tote sunt numai visuri, kăki a iubi fără să speri kă vei fi iubit e semnul vesnikei iubiri!