| ody a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste sms-uri frumoase pentru iubit:*:X

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

1. - Daca ochii tai sunt precum cea mai minunata stea; daca zambetul tau e ca soarele ce straluceste ziua; daca sarutul tau e ca mierea si daca TU esti UNIVERSUL meu ce-as mai putea sa-i cer lui Dumnezeu? TE IUBESC!
2. Nu esti linga mine, dar esti in gandurile si inima mea, mi-e dor de tine.
3. - Fluturi traiesc doar o zi pe pamant as vrea sa ma fii nascut fluture sa petrec acea zi alaturi de tine, ca mai apoi sa mor fericita si sa ma inalt la cer, sa le spun celor de acolo ca si pe pamant exista Raiul IN BRATELE TALE!
4. Cand sinceritatea, ochilor tai va parcurge aceste randuri, te rog opreste-te din tot ce te retine si gandeste-te la mine. TE IUBESC
5. - Cand ma gandesc la tine, inima imi bate atat de tare tind sa cred ca vrea sa-mi fuga din piept si sa vina langa inima ta. sa-i spuna cat de mult te iubesc!
6. Intr-o seara am trimis un inger sa te pazeasca, dar dupa un timp s-a intor si mi-a spus ca un inger nu poate pazi alt inger.
7. O sa-ti ascund buzele pe fundul marii sa nu ti le sarute nimeni. Ochii sub un crater de vulcan sa nu ti vada nimeni, iar inima ti-o leg de-a mea sa ramanem uniti!
8. Am plans si a cazut o lacrima in ocean, doi scafandri au coborat dupa ea, cand o vor gasi abia atunci dragostea mea pentru tine va pieri.
9. L-am rugat pe Dumnezeu sa-mi gaseasca un baiat pe care sa-l iubesc si sa ma iubeasca. Mi-a spus ca trebuie sa caut si sa-l gasesc singura. Asa te-am gasit pe tine si de atunci ai ramas in inima mea si o sa ramai pentru totdeauna pentru ca in inima mea are loc o singura persoana si aceea esti TU! Te Iubesc 4 EvEr! Si nu o sa te uit niciodata! Igerashu`tau happy

10. Te iubesc enorm te iubesc in somn te iubesc vis te iubesc in scris te iubesc mereu pe cuvantul meu

1 răspuns:
| al3_9910 a răspuns:

Cauta pe google.sunt tot felul de mesaje dragute!