| DonGiovanni a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie lucruri despre ramtha despre aceasta religie?

5 răspunsuri:
| DonGiovanni explică:

Eu as fi vrut sa-mi spuneti in ce consta ea, adica tot in dumnezeu tot in isus?

| DonGiovanni explică:

Da da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o secta, ci chiar o scoala care "preda" o programa si care intra in contradictoriu cu religia crestina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-am scris ca intra in contradictoriu cu religia crestina, tu ce intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:exCobEccXOwJ:...clnk&gl=ro
o bajbaiala, citeste si tu, am citit ca pe 10-18 tine cursuri si-n Romania besmetica aia.