| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti si mie pasii de a ajunge la o facultate buna? Si apoi?
Sunt in clasa a 7-a,(o termin de curand) si eram curios si abia acum incep sa ma gandesc si eu despre viitorul meu.1. Vreau sa ma duc la Liceul de mate-info intensiv informatica Vianu.Si cred ca as vrea sa fiu un inginer-informatist.Cam ce pasi ar fi? Trebuie luata facultatea de politehnica?
Explicati-mi si mie ce profesori sunt la vianu, etc cum este acolo.Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Un picior in fata celuilalt. Asa ajungi si mai departe de facultate, treci si de primarie.

1 răspuns: