| anne1 a întrebat:

Rasp cat mai multe va rogg! Mi-am cumparat un nou telefon samsung c3222 si vreau sa intru pe yahoo mesenger[pe telefon] dar fara sa platesc si mentionez cu nu are wi-fi.Si cand imi scriu id'ul si parola imi zice "eroare retea" vaa rog funda si vott.

Răspuns Câştigător
| andreiTheDJ a răspuns:

Pai cred ca de aia nu merge ca nu ai o optiune cu net.Si eu am un Samsung si cand vreau sa intru pe net dar nu am obtiunea imi da acelesi mesaj pe care ti l-o dat tie. fundita PLS!

| anne1 explică (pentru andreiTheDJ):

Pai,la aplicatii am yahooo mesenger, facebook, interentul...straight face

2 răspunsuri:
| Bibbi1507 a răspuns:

Asta tine de telefon. Trebuie sa configurezi din telefon.La setari retea sau la setari trebuie sa scrie ceva legat de internet. FUNDA?