| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Vreau sa imi raspundeti sincer la urmatoarea intrebare: Voua va place scoala?

16 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sincer,unele materii din scoala imi plac si asist cu drag la ore la ele, dar unele mi se par inutile, dificile si NU de bun augur.Scoala e si buna si rea, mi-e si draga dar si urata in acelasi timp.Mi-as dori sa se schimbe multe in sistem, dar na, sunt doar niste dorinte umile de ale mele.Succes

| BiuL a răspuns:

Da (facultatea).

| LoveSleep a răspuns:

Da.
În schimb, nu-mi plac învățatul, temele etc.

| Doub a răspuns:

Da, imi place. Iubesc oamenii de care sunt inconjurata.

| zurick a răspuns:

Nu.
Mă simt extenuată şi m-am plictisit de atâtă materie care n-o să mă ajute la nimic.Nici măcar în vacanță n-am putut să-mi remediez oboseala continuă pe care mi-a dat-o școala.

| MaliciousDeath a răspuns:

Hmm,din moment ce n-am urat-o presupun ca mi-a placut intr-o oarecare masura.Scoala a fost ok.Liceul e mai nasol.Simt ca m-a imbatranit psihic.

| Vvistula a răspuns:

Pai mie imi place scoala, e foarte batrana e din 1866, are zidurile din caramida si foarte groase, o usa imensa si coloane in stil doric in interior deci o ador, bine imi place si istoria si cred ca de aia, oricum arata foarte bine facand referire la vechimea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer in subconstientul meu ma dezgusta, dar e destul de ok adica in vacanta ii simt lipsa si la scoala ma simt foarte bine exceptand perioadele de teza sau teste pentru ca de obicei se creeaza un stres, in concluzie imi place scoala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa. Pentru ca ore mai misto, colegi misto, profesori de treaba, socializare si glume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer....nu. Daca unii profesori nu ar face discriminari, daca unele fete nu ar tipa ca niste fitoase, daca unele materii ar fi mai usoare, daca prietena cea buna nu te-ar trăda, atunci as iubii scoala.

| Eudaimonia a răspuns:

Dap. :3

| Anonim340 a răspuns:

In mare parte e chiar ok, adica ce sa spun? Da, temele uneori sunt cam prea...multe si grele. Si unii profesori sunt chiar severi. Dar in rest orele de distracție su ceilalți profesori, chiulul de la orele de sport, pauzele in care vorbești si razi cu colegii si celelalte lucruri minunate sunt punctul vieții. Oarecum, școala ne îndruma spre viitor deoarece prin ea ne facem noi prieteni care ne vor face cunoștința cu alții si tot asa. Deci datoram ceva școlii, putem spune asa. Da, uneori e chiar nașpa laughing dar e destul de ok in rest

| averagestudent a răspuns:

Da si...nu.Imi place pt ca invat lucruri interesant si nu imi place pt ca sunt prof neintelegatori.Dar tie?

| Maopiscopulesculeandra a răspuns:

Sa fiu sincer nu prea imi place, dar te ajuta la foarte multe in viitor!

| ItsJustAName a răspuns:

Poate că în multe rânduri am zis NU! Nu pot să zic că m-a impresionat ceva foarte mult, mai ales că școala românească te învață să gândești limitat... Cred că facultatea mi-a plăcut cel mai mult!

| CalinDumitru a răspuns:

Nimeni nu zice ca ii place de si ea te formeaza din multe puncte de vedere...
Totusi acolo ti-ai facut (in cele mai multe cazuri) primele tale relatii sociale cu alti copii asa ca tia oferit si niste amintiri placutewinking