| LoriWitch a întrebat:

Raspuns urgent...fratele meu vine din anglia si eu vreau sa-i fac o surpriza. dar nu imi vine nici o idee... dar nu cadou. ceva special apropo stau la casa si pe o strada privata daca va ajuta sa gasiti ceva

2 răspunsuri:
| EJelly a răspuns:

Pai, ce la ce anume te-ai gandit tu, in primul rand! Vrei sa fie un lucru material, timp petrecut impreuna...thinking Cred ca un cadou potrivit ar fi sa dai o petrecere cu prieteni selecti, la care stii ca tine, care stii ca il fac sa simta bine si i-au lipsit. Sau ai putea sa organizezi o mica "excursie" impreuna cu el si cu gasca de amici... gen sa vedeti filme impreuna, sa mancati dulciuri:X si alte chestii marunte, dar semnificativehappy Good luck

| LoriWitch explică (pentru EJelly):

Nu la asta ma refeream dar, uitate in mesaje si vei vedea la ce m-am referit