| Ð0ℓySh a întrebat:

Red Bull iti da aripi,, catre moarte? [o cutie contine 80 de mg de cafeina] Cafea sau Energizant (contine 32mg/100ml) oarecum mai slab decat Red bull.
Sunteti consumatori de aceste bauturi? Daca da, cate doze/ cesti beti pe parcursul zilei-nopti? De ce?

Răspuns Câştigător
| robiniotunami a răspuns:

In primul rand buna! energizantul Red Bull nu provoaca moartea numai in cazuri in care se consuma foarte des ''tot timpul'' atunci deja esti dependent de el, nu consum aceste bauturi numai ocazional cand ies cu prieteni chesti dar nu tot timpul! o doza. de placere happy.winking funda?

1 răspuns:
| Psychofuckingsocial a răspuns:

Eu beau Red Bull doar cand ma duc la drum in Italia cu masina.
Beau vreo 2 doze, care ma tin treazzzz la maxim big grin...
Imi place si gustul happy Dar cand vad ce contine...de ex: taurina.