| dean a întrebat:

Reformulez intrebarea, am fost la spitalul de pediatrie din pitesti, in vizita la sora mea care era internata acolo si pe hol am intalnit o fata care era si ea internata acolo dar la un alt salon si am inceput sa vorbim si pana la urma a zis daca vrea sa-i fiu prieten si am acceptat si urma sa vin a doua zi sa mai vorbim, dar a doua zi am plecat in grecia si am venit peste 5 zile si telefonul l-am uitat acasa si am pus pe fratele meu sa sune pe nr. ei dar il are inchis, i-am spus lui sora mea sa ii spuna ca nu sunt in tara si nu pot sa vin dar nu mai era acolo, nu o cunosc prea bine, ii stiu doar nr. de telefon si prenumele si ma gandeam ca poate merge sa-i aflu adresa daca am doar nr. de telefon!

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Da poti!
dar numai cu acordul politiei!
eu asa am gasit numele si adresa ...la amanta sotului meu!
am sunat prima data la vodafone(reteua de unde apartinea nr!)si doamna de acolo, mi-a zis ca-mi intelege motivul... dar ca fara acordul politiei nu-mi poate da nici o informatie!
daca crezi ca merita... te duci la politie... ii explici motivul si ei daca considera ca e intemeiat, poate te ajuta!
altfel nu stiu!
mai intra pe hi5 si scrie-i numele la cauta prieteni... poate ai noroc si are cont in hi5!
sau mai poti scrie pe google numele si prenumele ei, si iti vor aparea persoane cu numele ei ...eu am gasit mai mult de 5 persoane care au numele si prenumele meu...
succes!

5 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Nici eu nu cred ca poti... mai incearca? doar cat o sa'l tina inchis...
sau hey big grin de ce nu intrebi la spital? big grin poate te ajuta cineva de'acolo...asistenta..medicul de garda ceva (daca chiar vrei sa te complici)

| alle529 a răspuns:

Frumoasa povestelove struck, da` din pacate nu stiu daca poti afla adresasad

| mariobros a răspuns:

Pai daca ai nr de tel, lasa-i un sms. pe ce retea e?

| dean explică:

Mersi de raspunsuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar draguta povestea happy
Dar din pacate ea poate fi pe cartela si nu pe abonament, si oricum si daca ar fi pe abonament nimeni nu ti'ar da adresa ei pentru ca adresa este confindentiala si la fel si cei de la spital (cum zicea adyth) tin totul confindential.
Oricum singura solutie este sa incerci sa o cauti la telefon happy

Bafta sper sa vb din nou cu ea